מחירון הדברה

השימוש המחמיר בחומרי הדברה בעשורים האחרונים הפך לאיום על בריאות הציבור ואסון סביבתי, ואף גרם להתפתחות צמחי-על כמו צמחי-על בתגובה לשימוש הנרחב והמתמשך בכימיקלים אלה, ודורש תכשירי הדברה רעילים יותר ויותר בכדי להרוג אותם. בטווח הקצר, ייתכן שקצב קוטלי החרקים של ניקוטינאמיד לא יעלה ומחירי קוטלי החרקים האורגניים-זרחניים יעלו מעט בעודם יישארו יציבים ", הם מעריכים. כשמתפתח תקציב היבול לשנת 2019, יתכן שהחקלאים יצטרכו להוציא יותר על חומרי הדברה רק כדי לשמור על הפסדי היבול שיעורים רגילים, כאשר זה נראה סביר, אך כאשר עלות הזרעים לדונם נותרת יציבה.

חומרי הדברה הם רק אחד מכלי העבודה הרבים שהחקלאים משתמשים בהן

כדי להגן על יבוליהם, ודוגמאות כיצד ניתן להשתמש בהן כדי להגן על צמחים אם אתה קונה מזון שגדל עם פחות חומרי הדברה, אנא קרא את המדריך שלנו לסימון מזון וחפש מידע והפניות ברשימות שלמטה או עיין ברשימה שלהלן.

קוטלי חרקים הם בדרך כלל רעילים ביותר סוג ההדברה, ו- Roundup ו- atrazine הם שני חומרי ההדברה הנפוצים ביותר בעולם. קוטלי עשבים משמשים בתדירות גבוהה יותר, אך יכולים גם להוות סיכון לאורגניזמים שאינם מטרה.

כדי להבטיח מזון הולם אספקה, לחקלאים קונבנציונליים ואורגניים יש כמה אפשרויות להגן על יבולים מפני עשבים ומזיקים, כולל חומרי הדברה. הם מנסים לשלוט בחרקים, עשבים שוטים, פטריות ומחלות במגוון שיטות וכלים חסכוניים. עמידות בפני קוטלי עשבים מובילה לשילובי הדברה אלטרנטיביים, שהם בדרך כלל יקרים יותר מאשר חומרי ההדברה המשמשים, אם הם אינם מהווים בעיה. חומרי הדברה הם יקרים, אך באמצעות כלי נתונים הם יכולים למרוח את כמות ההדברה הנכונה בזמן הנכון ובכך להפחית את כמות ההדברה המשמשת.

הדברה עם דרכי פעולה שונות ניתנת להפעלה וכיבוי, על פי היצרן, אלא אם כן צוין אחרת בתווית ההדברה.

מכונים גם "מלכודות הדברה"

החקלאים שוכחים שהם נתפסים על הליכון ונאלצים להשתמש ביותר ויותר כימיקלים רעילים כדי להילחם בחרקים ובעשבים שפיתחו עמידות בפני חומרי הדברה. אם חקלאים משתמשים באותה הדברה שוב ושוב, הם מחסלים את מרבית האוכלוסייה הפגיעה לכימיקל, אך אם משתמשים בה בקנה מידה גדול משנה לשנה, האנשים העמידים מתרבים עד שכל האוכלוסייה הופכת עמידה. צמחים שעברו הנדסה גנטית לשימוש עם קוטל העשבים 2,4-D הם דוגמה מובהקת להליכון הדברה.
למידע מורחב בתחום של מחירון הדברה מומלץ לגלוש לאתר hilitcake.com

על פי ה- USGS

מי תהום מכילים חומרי הדברה מכל הסוגים הכימיים העיקריים, וארבעה סוגים של חומרי הדברה כלולים בדו"ח, כולל קוטלי עשבים, קוטלי פטריות וקוטלי חרקים, כמו גם עשבים שוטים העמידים בפני קוטלי עשבים. סוג שכיח של חומרי הדברה המווסתים ומשומשים מהאוויר על ידי USEPA ומשרד החקלאות האמריקני הוא קוטל החרקים. יישום המוצר או יישום האוויר משמשים לטיפול בצמחים המופיעים בתווית מוצר ההדברה בשיעור מסוים.

אגרות הקשורות למכירת הדברה חקלאית: על מפיצי הדברה חקלאית לבדוק חשבוניות ולגבות תשלום עבור מכירות למשתמשי קצה. על העוסק לגבות את סך העמלות וההיטלים, שנעים בין 1,000 ל -2,500 דולר לדונם, לשנה בסך כולל של 3,300 דולר לדונם.

בהתאם לסוג ההדברה הצפוי במדגם

ניתן להעניק ניתוח של שאריות הדברה לאחת משלוש מעבדות מסחריות מוסמכות. בנוסף לניתוח מקיף, הדו"ח שוקל הדברה סינטטית והדברה ביו. הבנה טובה יותר של ההשפעה של חומרי הדברה על בריאות האדם ועל הסביבה: על התוכנית לקדם הבנה טובה יותר, כולל הדברה משולבת וחקלאות אורגנית. זה יאפשר ניהול הדברה טוב יותר, הדברה טובה יותר ושימוש יעיל יותר במשאבי הטבע.

צרכנים יכולים לסייע בהפחתת הביקוש למוצרים המגדלים חומרי הדברה על ידי קניית מוצרים אורגניים, דל שפריץ והצטרפות לארגונים הנלחמים כנגד השימוש בחומרי הדברה והשפעותיהם המזיקות על בריאות האדם ואיכות הסביבה.

PSC ו- PRI יספקו נתונים מצטברים לסוכנות להגנת הסביבה האמריקאית (EPA) על מספר דבורי הדבש המנוהלות על ידי משרד החקלאות האמריקני (USDA) והסוכנות להגנת הסביבה האמריקאית (EPA)

שיתוף הנתונים הללו יאפשר לנו לספק להם מידע חיוני על הריגת דבורים ביחס לחומרי הדברה, כך שיוכלו לקבל החלטות מושכלות. אנו נשתמש בנתונים לצורך מחקר פנימי להערכת השפעתם של חומרי הדברה על דבורים שנחשפו לחומרי הדברה אלה. האם תוכל להראות לנו באילו חומרי הדברה משתמשים וכיצד משתמשים בהם, ומידע על השפעתם על מושבות דבורים?

אם אתם מחפשים חומרי הדברה רשומים מפלורידה, אנא השתמשו במחירון ההדברה PSC בצד ימין של הדף. ניתן גם לחפש לפי מדינה, מחוז, מדינה – לפי מחוז – ואפילו לפי מחוז לפי חומרי הדברה, סוג מוצר וסוג מוצר.