מודדים מורשים

לפני שתגיש בקשה לרישיון מדידות קרקע, עליך לסיים קורס הכשרה כמהנדס מדידה (SIT). בארה"ב, קנדה, אוסטרליה, ניו זילנד וקנדה נדרש רישיון לסוקרים.

האחריות העיקרית של המועצה היא לבדוק מודדים מוסמכים לרישיון מדידות קרקע ולבטל או לשלול את הרישיון ללא הודעה והתייעצות מתאימים. על הבוחנים להגיב לתלונות של אנשים הפועלים ברישיון שפג תוקפם.

מודד חייב להיות בעל רישיון מקצועי פעיל בכל המדינות בהן ניתן רישיון חברה

רישיונות מדידה אינם מונפקים ברמת המדינה, אך כל עבודות הסקר חייבות להיות מפוקחות על ידי אדם מורשה. בדוק את הדרישות למדינתך כדי לראות אם אתה זקוק להכשרה כדי לשמור על רישיון מדידות קרקע פעיל. למידע נוסף על דרישות הכשרה ודרישות אחרות, אנא בקר באתר האינטרנט של רישיונות מדידה והשתלמויות במדינה. יש מספר תוכניות מוסמכות ורשומות לסקרים דומים הקשורים לתארים שהוסמכו על ידי ועדת ההסמכה לטכנולוגיה וטכנולוגיה (abet) או תוכניות מוסמכות.

בעלי רישיונות צריכים להשתתף רק בקורסים העומדים בדרישות המועצה ורלוונטיים למקצוע המודד

מועמדים לבחינת FS / PS צריכים להתייעץ עם הספר הכחול (המכסה את הדרישות להסמכת מדידות קרקע במשרד החקלאות האמריקני) כדי ללמוד על דרישות הבחינה לקבלת הסמכה של מהנדסי מדידות קרקע. בעלי רישיונות בודדים חייבים לעבור סקר כדי להשלים את שנת ההכשרה הנדרשת. כל בעל רישיון צריך להתייחס לספר הכחול הזה (המתואר במלואו ב"ספר הכחול 2.0 "של תוכנית הסמכת מדידות) ולמספר ספרים ופרסומים אחרים כדי לקבל מידע ספציפי על דרישות ההכשרה המקצועית הנדרשת לשמירה על ביטחונו של מודד. רישיון ולהכשרה והשכלה של מודדים.

המשרד יודיע לך אם אתה זכאי לגשת לבחינת הרישיון המקצועי ולספק מידע כיצד לתכנן ולשלם את דמי ניהול הבחינה שלך ב- NCEES

אתה יכול גם להעפיל לבחינת FS על ידי שליחת מכתב למשרד הרישוי המקצועי (OPL) של מחלקת החקלאות של DC, המכיל מידע על אופן ההרשמה לבחינה זו ב- Castle Worldwide, מנהל הביקורת וכיצד העמלות הנוספות משולמות. ניתן להגיש את כל העבודות שמבוצע על ידי מודד רשום למשרד המדידות באמצעות אתר האינטרנט של המשרד, שם ניתן לקבל עותק לציבור.

אם אין לך תואר ראשון מוסמך

תוכל להוריד ולהגיש עותק מהדיפלומה שלך מהמכללה להנדסה של המחלקה לחקלאות DC, כדי לבדוק את הכישורים שלך לקבלה. אם אתה עובר את הבחינה ומגיש בקשה באתר www.dcp.org, אם אתה רוצה להיות מוסמך בהנדסה או מדידה, הגש מועמדות למועצת קונטיקט. עליך להגיש את בקשתך לפני שתגיש בקשה לרישיון, גם לאחר שתסיים את ההכשרה וההשכלה שלך לרישיון שלך.

ארבע שנים כמודד מורשה מהוות דרישה סטנדרטית לעבור את בחינת הרישיון במהלך עבודתו של מודד. דרישות נוספות הן ניסיון של לפחות שנה במדידות קרקע בתחום מקצועי. לאחר שעבר את בחינת FS, אדם נרשם או מתחיל התמחות בסקר כמתמחה.

תאריך הארכה נדרש ביום 31 בינואר או לפניו ואף לפני השנה, דבר הנדרש בחוק. רישיון מזכה אותך להיות מהנדס מקצועי מורשה בארצות הברית ובכל מדינה או טריטוריה אחרת.

מהנדסים אזרחיים שנרשמו לפני מועד זה רשאים לערוך סקרים בהתאם לחוק למדידות מקצועיות ועשויים לבצע אותם גם אם הם מוסמכים כמודדים.

הרישיון וההסמכה של PSI מנוהלים על ידי האגודה המקצועית של מודדים (PSA) של משרד הבינוי ואיגוד המודדים (CSAA)

הבקשה מופנית לאנשים שקיבלו רישיון פעיל במדינה באמצעות סקירה בכתב ועומדים בדרישות PS IAS (הערכת שירות ציבורי ורישיון חוק). עם זאת, על אדם להיות בן 18 לפחות בעת הגשת הבקשה והגיש תעודת הסמכה בהנדסה אזרחית או מדידות לרשות מדינה אחת או יותר או רשויות מקומיות.

ניתן להשתמש באותו מספר רישיון למספר סוגי רישיונות

לכן אנא בדוק את סוג הרישיון כדי לקבוע את משמעת הרישיון המתאימה. מעקב התאריכים יספק מידע על תחום השיפוט בו המהנדס או המודד מחזיק ברישיון. הרשימה המספרית הבאה עשויה לשמש את מי שמצא אנדרטאות עם מספרי רישיון כדי למצוא אנדרטאות שנבנו על ידי מודדים או מהנדסים אזרחיים.
לפרטים מורחבים בתחום של מודדים מורשים נא לגשת לאתר surveyor10.co.il

לכל מדינה יש דרישות וגופי רישוי משלה

לכן אנא בדוק את התקנות של כל מדינה לפני שאתה יוצא למלא את חובותיך. לא כל המדינות מעניקות רישיונות לסוקרים, אך חברות המנהלות מעקב במדינות שאינן מורשות חייבות לציית לכללים המסדירים את מבנה התאגיד, הבעלות והרישיונות האישיים הנדרשים לצורך קבלת פרויקט מדידה. במדינות בהן נדרש רישיון חברה, על החברה לייעד עובד כסוקר אחראי ואחראי על כל פעילויות הניטור. חברות שירותים מקצועיות המספקות שירותים טכניים וגאולוגיים בנוסף לשירותים יבשתיים עשויות להזדקק לרישיונות נפרדים עבור סוגי השירותים שהם מספקים.