דיני מקרקעין

חוק המקרקעין מסדיר את השימוש בבניינים על אדמות, והוא גם מסדיר את אופן השימוש בחומרים בשטח. קרקעות, מבנים ומבנים גדולים אחרים הם חלק מהבעלות על נדל"ן.

יש מגוון רחב של חוקים פדרליים ומדיניים

משפט מקובל וסמכות שיפוט לעסקאות נדל"ן. זהו תחום משפט מורכב עם היבטים משפטיים רבים שההדיוט לא היה שוקל עליהם בעסקת מקרקעין. דוגמאות נפוצות כוללות העברת ריבית על נכס על ידי משכיר לדייר, חוק מימון נדל"ן, לרבות שעבודים ומשכנתאות.

המיקום והצורך בעורכי דין מוסמכים בתחום הנדל"ן תלויים בחוק המקומי

עורכי דין בתחום זה צריכים לדעת אילו חוקים חלים ולשים לב לניואנסים של חוקים ייחודיים ממלכתיים ומקומיים. החוקים הפדרליים המסדירים את דיני הנדל"ן בארצות הברית הם פעולות מכירת קרקעות בין מדינות וגילוי מלא.

למד דיני נדל"ן בסביבה דינמית עם אפשרויות קריירה יוצאות דופן בשוק המקומי

הלאומי והעולמי ברחבי הארץ עם אדריכלים יצירתיים, יזמי נדל"ן, יזמים ועורכי דין בסביבה דינמית. הגישה הבינתחומית של RPPTL להוראה מאפשרת לסטודנטים למשפטים ללמוד מנקודת מבטם של אדריכלים בצד העסקי של פרויקטים לפיתוח נדל"ן בשיתוף פעולה ייחודי עם בית הספר לתארים מתקדמים מוביל שלנו. אם אתה מנסה לחוק את מיאמי, RPPTLS תכין אותך לעסוק בתחום דיני נדל"ן במשרדי עורכי דין, תאגידים, תאגידים ומחלקות דיני חברות, סוכנויות פדרליות וממלכתיות, מוסדות פיננסיים כגון בנקים ודיור בר השגה.

משא ומתן והכנת חוזי פיתוח ובנייה ומסמכים אחרים הנדרשים לפיתוח או בנייה של בנייני משרדים

מרכזי קניות, פרויקטים לשימוש מעורב, יחידות בודדות ומתקני תעשייה. אלה כוללים שינויים בהלוואות, עיקולי עיקול במקום עיקולים, הנחות הלוואות, תשלומי הלוואות, סובלנות, מכירות REO, שינויים במיזם משותף, קנייה למכירה, עיקולים, חוזי שכירות, שינויי פיתוח, פשיטות רגל, פשיטת רגל והליכי אחריות.

במכירת בטחונות מקרקעין במהלך הליכי פשיטת רגל

הנושים המלווים והנושאים שאינם מובטחים של מקרקעין שהבטיחו תביעות בהליכי פשיטת רגל מתחלקים על בסיס שווי הנדל"ן לרכיביהם בהתאם לסעיף 506 (א) של קוד פשיטת הרגל הפדרלי. המלווה המובטח מקבל סכום התואם לשווי הנדל"ן המחולק בין חלקו הבלתי מובטח של תביעות הבסיס היחסי שלו מול הנושים והחייבים האחרים (שאינם מובטחים). כתוצאה מכך, ניתן לערער על הערכת שווי הנכס על ידי נושים מובטחים במהלך הליכי פשיטת רגל, מה שמוביל לסכסוך עם בית המשפט לפשיטת רגל על הסכום הנכון שהמלווה מאפשר להבטיח את התביעות.

כדי שיהיה למלווה אינטרס ביטחוני מוחלט בנכס, יש לרשום שטר משכנתא העומד בדרישות חוק המדינה ולהגישו תוך 10 ימים מיום ביצוע המעשה למשרד הרישום.

למשל

מינהל התעופה הפדרלי קובע את הגובה בו מטוס יכול לטוס מעל רכוש פרטי, אך הבעלים אינו יכול למנוע זאת. חוזי שכירות מסחריים בסיסיים כוללים שכר דירה, תקופה ותנאים, אך אם הצדדים אינם משתמשים בטופס שכירות רגיל, תנאי העסקה עשויים להיות מותאמים למטרה הספציפית של הנכס. לדוגמא, בעל דירה בקניון רצועות עשוי להשכיר לחברה ולהגביל את השירותים שהחברה יכולה לספק, והמגבלות באות לידי ביטוי בחכירה.

דיני יסוד או מקרקעין הם הכללים השולטים במדינה ובמבנה המדינה

חוקי המקרקעין משפיעים על האופן בו בעלי בתים, רוכשי בתים, מוכרי בתים ושוכרים משתמשים בנדל"ן. בכל מדינה יש סמכות לקבוע את צורתם והשפעתם של העברות בעלות שבסמכותה.

ישנם מגוון חוקי נדל"ן ברמה הפדרלית והמדינתית

אך דיני הנדל"ן הממלכתיים קודמים לחוק המקרקעין המקומי. דיני המקרקעין מכסים רכישה ומכירה של מקרקעין, קרי כל קרקע או מבנה שקשורים אליהם. כללים המלמדים כיצד להשתמש בנכס ולמה הוא יכול לשמש, אך הגדרה זו אינה שמורה להסכמי מימון או למכירת נדל"ן בפועל.

דיני מקרקעין הם ענף של המשפט האזרחי הכולל את הזכות להחזיק

להחזיק וליהנות מנכס, כמו גם כל התוספות המלאכותיות הקבועות הנלוות. זה כולל מעשים, מיסי קרקע, תכנון עזבון, תכניות שימוש בקרקע וזכויות קניין. דיני הקניין משפיעים על רובנו באופן יומיומי ומשפיעים על בעלי בתים, דיירים, משכירים, רוכשי דירות ומוכרים.

הלקוחות שלנו מצפים מאיתנו לעשות עסקים

ואנחנו עובדים ללא לאות כדי לפתור בעיות ולהשלים עסקאות. אנו מסוגלים לייצג את כל הצדדים משני צידי העסקה, וצמחנו שכל סוגי העסקאות יהפכו לקבוצת השימוש הקרקעית מספר אחת בעיר ניו יורק, נוהלי הלוואות מתוחכמים ונוהג ריט דינמי. עורכי הדין והעובדים בתחום המקרקעין מכינים מסמכים לפני רכישת נכס, כותבים כותרות ופוליסות ביטוח, עורכים חיפושי כותרות ודואגים להעברת כספים לרכישת הנכס.

לורינדה מרטינס חזרה בשנת 2019 כשותפה לחטיבת הנדל"ן של פריד פרנק לאחר שלוש שנות עבודה כסגנית נשיא בכירה בקבוצת ברוקפילד נכסים

לורינדה קיבלה את לימודיה JD magna בהצטיינות מבית הספר למשפטים באוניברסיטת מיאמי ותואר ראשון שלה

בשנת 2020 נערוך מספר עסקאות מרקיזים

השנה תהיה שונה משנים קודמות, מכיוון שאנו רואים הרבה יותר ארגון מחדש, מכירות הלוואות ומכירות הלוואות כתוצאה ממגפת ה- COVID 19. בנוסף אנו עובדים על כמה מהלוואות הבנייה לנדל"ן למגורים ולמשרדים בארה"ב.

על מנת לראות מידע על מס רכישה דירה ראשונה ודיני מקרקעין מומלץ לבדוק כאן: ts-lawfirm.co.il