בליאג׳

אקונומיקה היא אחד הכימיקלים המאכלים והקטלניים ביותר, ואין פלא כי: היא מצויה בכל מיני חומרים, החל ממשחת שיניים ועד מברשות שיניים, משחת שיניים, סבון, שמפו וכן הלאה. על פי המרכזים האמריקניים לבקרת מחלות ומניעתן (CDC), 28% מהתאונות הביתיות מיוחסות למוצרים המכילים אקונומיקה או אקונומיקה.

על פי הסוכנות להגנת הסביבה האמריקאית (EPA), משתמשים באקונומיקה בייצור של כ- 15,000 מוצרים.

צורות שונות של אקונומיקה משמשות להבהרת חומרים כמו נייר ועץ

אם כי רובם משמשים לשטיפת טקסטיל. אם אתה עובד בעבודה בה אתה נחשף לעתים קרובות לאקונומיקה, אתה עלול לבוא במגע גם עם כמויות גדולות של אקונומיקה לא מדוללת, וזה סביר יותר לגרום לנזק קבוע. הסיכון לשריפת אקונומיקה נובע מכך שניתן לשפוך אקונומיקה על אזורי עור בקוטר של יותר מ -3 אינץ '. תחושת צריבה בעת שימוש באקונומיקה כמו גם בשיעול היא סימן לתכונות המאכלות של אקונומיקה בגופך.
למידע נוסף על בליאג׳ ניתן לבקר באתר cutzar.co.il

הלבנה תעשייתית, שנוטה לדלל יותר, יכולה להיות בעלת אותה השפעה בפרק זמן קצר בהרבה. החדשות הטובות הן שיש אלטרנטיבות טבעיות להלבנה, תלוי אם יש צורך בכך.

אם אתם מחפשים דרך לצפות לדראגון בול הבא, גם אם הוא לא נמכר, אל תחפשו יותר. אקונומיקה היא לא בחירה חזקה במיוחד מכיוון שהיא כבר מאבדת רלוונטיות, אבל אם אתה עדיין מעוניין, המשך לקרוא, כי עכשיו אנו מקבלים את ההצגה האמיתית.

אקונומיקה

המסוגננת כ- BLEACH, היא סדרת אנימה המבוססת על המנגה של טייט קובו באותו השם, ועוקבת אחר סיפורו של איצ'יגו קורוסאקי, צעיר יפני שהופך ללוחם שנשלח לעולם שבו נשמות אנושיות מעונות הופכות למפלצות הנקראות חללים. רוקיה קוצ'יקי, הקוצר העגום, ממלא את תפקידיה בלחימה במערה חזקה במיוחד. לאחר שאיצ'יגו וחבריו נלחמו במספר קוצני נשמה רבים, מתגלה כי נשמת רמה בכירה מהעיר השכנה טוהוקו החזיקה אותם באחריות לפשע והיא מתנסה באופן בלתי חוקי בסייפל ריפר ובסול ריפר. חָלוּל. בעיירה קאראקורה, חברו הטוב ביותר של איצ'יגו וסטודנט עמיתו הירוקאזו טקהאשי הופך לחרדל מחליף וממלא את חובתו בכך שהוא משליך את עצמו לקרב מול החלול החזק והחזק במיוחד.

לאחר שאיצ'יגו מנצח את ג'ינג'ו ושאר חברי אקסקוטיון

הקפטן והסגן חולקים את השלטון עם איצ'יגו, המגן בגאווה על קראקורה טאון כמחליף הנשמה קונארד. לאחר אימונים עם שדרני נשמה גולים אחרים אשר לא היו מוכנים לניסויים של אייזן ופיתחו כוחות חלולים, איצ'יגו וחבריו נוסעים לחואקו מונדו כדי להציל את העולם של אוריימס.

כמעט שנתיים לאחר מכן

צ'אד איצ'יגו מגלה שהוא מצא את האנשים שהכיר כממלאים בקבוצה בשם Xcution, יחד עם שאר חברי חברת הנשמה. אייזן מתכנן להשתלט על חברת הנשמה עם Bount, חומר אגדי שיכול להפוך חללים לחצי – Soul Reapers, מה שיגביר מאוד את כוחם. מנהיגם ג'ין קריה מנסה להשמיד אותם על ידי ציד מתמיד אחר BOUNT, אך לשווא.

אקונומיקה של כלור מתפרקת ל -95 עד 98 אחוזים והופכת חזרה למי מלח

נתרן הידרוקסיד (NaOH) מתווסף לפירוק האיטי. אקונומיקה מכילה ריכוז גבוה של כלור, אשר מגיב עם חיידקים וכתמים, אך רק כמות קטנה של נתרן הידריד, המרכיב העיקרי של אקונומיקה.

למרבה הצער

חלקם אפילו ניסו להכין לעצמם אקונומיקה לעור ביתי מבלי להבין את ההשפעות המסוכנות של השימוש באקונומיקה על הגוף. האקונומיקה הנפוצה של נתרן היפוכלוריט מכילה דיוקסין, אם כי הכלור חייב להיות במצב גזי כדי שהוא יתקיים, ונתרן הידריד לא.

כמו גם אקונומיקה אחרת בדרך

גם משטר האקונומיקה המפורסם יקום לתחייה בצורה של אנימה משלו מהקיץ הזה. מגזין Jump גם גילה כי אחד – יריות קובו, שהושק ביוני 2018 ב- Weekly Shonen Jump – יגיע להפקה ביולי 2018 לצד האנימה עצמה. סדרה שנייה, "מכשפה בוערת", המתרחשת ביקומו של בלייך, והמשך למנגה ההלבנה המקורית, נמצאת גם כן בעבודה.

ובכל זאת

לאקונומיקה יש היבט מרתק באופן הטיפול במוות ובצער, במיוחד בתחילת הסיפור. קשת הדם של Bleach's Thousand Year, הכוללת כמעט 20 כרכים של מנגה, וישנם תכנים שיאפשרו להפעלת האנימה החדשה. חשוב מכך, האוהדים יכולים לחוות את הסיפור המלא של איצ'יגו, כי לא כולם לקחו את המנגה הזו.

קודם כל, אתה לא צריך לשים לב לעובדה שלדמויות אחרות יש צבעי שיער שונים משיער כהה, ולכן איצ'יגו לא כל כך מוזר. אני חושב שקובו גאה בתכנית בהיבט הזה, אבל קורא לזה עצבני או צווחני אם אתה רוצה, זה לא פוגע בשום צורה.